wtorek, 22 maja 2018 roku

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Katarzyna Nowak

Jestem Lingwistą

Dodano: poniedziałek, 26 marca 2018 r
10 marca 2018 roku uczennice naszej szkoły Iga Mroczko, Aleksandra Grześ i Aleksandra Kozłowska, po sukcesie w etapie szkolnym, wzięły udział w II etapie V Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Jestem Lingwistą” dla klas VI-VII SP w Szkole Podstawowej nr 89 w Gdańsku. W zmaganiach językowych uczestniczyło 59 uczniów z różnych szkół. Zadania wymagały doskonałej znajomości zagadnień z zakresu leksyki, gramatyki oraz kultury i historii krajów anglojęzycznych. Ostatecznie do ścisłego finału przeszło 10 osób. Finalistom gratulujemy a naszym uczestniczkom dziękujemy za starania i obecność. Życzymy dalszych sukcesów w nauce i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.