środa, 19 grudnia 2018 roku
Konkursy 2018/2019
Konkursy 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

SMOG jest sss…ssSTRASZNY

Dodano: środa, 14 listopada 2018 roku
14 listopada 2018 roku uczniowie z klasy IIID Monika Zwiefka i Olivia Dustet-Leskiewicz oraz z VIIIB Piotrek Zwiefka uczestniczyli w finale konkursu fotograficznego, którego celem było wykonanie fotografii przedstawiających możliwości skutecznej walki z niską emisją i ze zjawiskiem miejskiego smogu. Nasi uczniowie w Gdyńskiej Szkole Filmowej odebrali z rąk wiceprezydenta Miasta Gdyni pana Marka Stępy, atrakcyjne upominki za uczestnictwo w konkursie. Prace naszych uczniów można obejrzeć na wernisażu w GSF do 18 listopada 2018 roku.