środa, 19 grudnia 2018 roku
Konkursy 2018/2019
Konkursy 2017/2018

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

II edycja
Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego
dla uczniów gdyńskich Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum
na

najlepszą animację komputerową
metodą poklatkową pod tytułem:

Moja Pasja

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kokursie informatycznym najlepszą animację komputerową metodą poklatkową pod tytułem: Moja Pasja. W konkursie może uczestniczyć każdy uczeń gdyńskich szkół podstawowych i gimnazjum. Szczegółowe dokumenty konkursowe to: regulamin i karta zgłoszeniowa.

Warunkiem koniecznym przystąpienia szkoły do Konkursu jest wypełnienie elektronicznego zgłoszenia umieszczonego na stronie organizatora konkursu, (ostatnia strona tego regulaminu).

Zgłoszenia należy dokonać i przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 21 grudnia 2018 roku do godziny 20.00 na adres email:

nie.zapomnij.odrobic.pracy.domowej@gmail.com

TERMIN NADSYŁANIA PRAC upływa 28 lutego 2019 roku.
Pracę w formie pliku elektronicznego należy przesłać do godziny 20.00 na adres email:

nie.zapomnij.odrobic.pracy.domowej@gmail.com