niedziela, 16 grudnia 2018 roku

Koła Zainteresowań 2018/2019

Administratorem Bezpieczeństwa Informacji ABI w szkole jest pani Magdalena Szliep

Kółko matematyczne dla klas III gimnazjum i VII/VIII SP

„Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki”
Roger Bacon

Kółko przeznaczone jest dla uczniów, którzy chcą poznać tajniki matematyki, zmierzyć się z różnymi problemami matematycznymi, zadaniami na dowodzenie, łamigłówkami, kryptarytmami i innymi zagadkami logicznymi, a przede wszystkim przygotować się do konkursów (m.in. Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego) oraz poznać ciekawe figury matematyczne i ich zastosowanie w życiu codziennym.
W programie kółka również elementy haftu matematycznego (grudzień/maj/czerwiec)!

Termin zajęć:
 środa, godz. 14:40 – 15:25, sala 17 - kl. III gimnazjum
 środa godz. 15:25 – 16:10, sala 17 – kl. VII/VIII SP

Z matematyką zajdziesz na sam szczyt! Przekonaj się o tym sam! Zapraszam serdecznie!!!

Opiekun koła: Lucyna Grochowska